آریا ترجمه | ترجمه فوری مقاله

آریا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه ،تایپ، ویراستاری پایان نامه و چاپ کتاب

ترجمه دانشگاهی

ترجمه دانشگاهی از جمله خدمات پر کاربرد مربوط به ترجمه است که پایان نامه ها،جزوه ها ومقالات پژوهشی علمی ،کنفرانس و سمینار ها ،نشریات و کتب دانشگاهی شامل می شود.به دلیل حائز اهمیت بودن این شاخه ،کارشناسان آریا ترجمه در تلاشند که تمامی خدمات مربوط به این شاخه را تحت پوشش قرار دهند .

دانشجویان عزیزی که در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند میتوانند برای ارائه هرچه بهتر مقاله، پایان نامه،تز دکتری و فوق دکتری و...در کم ترین زمان ممکن مقالات و متون خود را به چندین زبان مختلف ترجمه نمایند.

کیفیت ترجمه دانشگاهی

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی توسط کارشناسان آریا ترجمه از جمله پایان نامه ها،جزوه ها ومقالات پژوهشی  در سطوح کیفی و قیمتی متفاوتی با توجه به خواست کاربران قرار میگیرد.

ترجمه ها از نظر کیفیت به سه دسته ی  حرفه ای ،خوب و متوسط تقسیم می شوند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند و پس از سفارش و بررسی متون توسط کارشناسان آریا ترجمه در نهایت به صورت فایل تایپی، متن ترجمه شده به شما کاربر عزیز تحویل داده می شود.

تخفیفات ترجمه دانشگاهی

دانشجویانی که توان مالی چندانی ندارند نیز میتوانند با اعتماد به کارشناسان آریا ترجمه  در جهت ارتقا سطح علمی جامعه از تخفیفات ترجمه دانشگاهی  به صرفه سایت برخوردارند  و می توانند ترجمه مقالات و پژوهش های علمی خود را با اطمینان کامل به ما بسپارند و در زمان کوتاه تحویل گیرند.

ترجمه تخصصی دانشگاهی

کارشناسان آریا ترجمه  در زمینه ی ترجمه تخصصی ،تمامی رشته های تخصصی از جمله  پزشکی و دندانپزشکی، روانشناسی، جغرافیا، حقوق، شیمی، علوم اجتماعی، علوم پایه، کامپیوتر و آی تی، حسابداری، عمومی، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات و زبانشناسی، اقتصاد، ورزش، برق و الکترونیک، اسناد تجاری و بازرگانی، متالوژی و مواد، کشاورزی و صنایع غذایی، نفت و گاز و پتروشیمی، زمین شناسی و معدن، فقه و علوم اسلامی، صنایع، فلسفه، عمران، مالی، سیاسی، مدیریت، معماری و تمامی مقالات  مربوط به این رشته ها را تحت پوشش قرار میدهد.

خدمات ترجمه دانشگاهی

از جمله خدملت ترجمه دانشگاهی ،ترجمه تمامی مقالات دانشگاهی،ترجمه چکیده مقالات دانشگاهی،ترجمه مدارک تحصیلی دانشگاهی، ترجمه تخصصی مقالات دانشگاهی بر اساس استانداردهای بین المللی،ترجمه مباحث مختلف پژوهشی دانشگاه ها،ترجمه نشریات دانشگاهی،ترجمه چند رسانه ای دانشگاهی.