آریا ترجمه | ترجمه فوری مقاله

آریا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه ،تایپ، ویراستاری پایان نامه و چاپ کتاب

ترجمه محتوای وب سایت

 

امروزه فروش ، تبلیغات و بازاریابی سنتی جای خود را به فروش و تبلیغات اینترنتی داده است و مدیران کسب و کار ها به دنبال ارائه خدمات خود در شبکه های اجتمایی و دنیای مجازی هستند چرا که با این روش شما مشتریان بیشتری بدست خواهند آورد. ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار ها ضرورت بسیار دارد با وب سایت خواهید توانست خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود و سراسر نت در معرض نمایش قرار دهید و تمامی فارسی زبانان خواهند توانست با سایت شما تعامل بر قرار کنند .

>ایجاد سایت چند زبانه نیز به فروش و بازدید سایت شما کمک خواهد کرد در واقع شما نه تنها فارسی زبانان ایران و کره خاکی را مورد هدف قرار می دهید بلکه با ترجمه محتوای وب سایت خود این بازدید  و مخاطب های سایت خود را بیش از پیش بیشتر خواهید نمود و از کشور های دیگر همچون ترکیه ،کشور های اروپایی،عربی و... خواهد توانست با سایت و شرکت یا مجموعه شما ارتباط برقرار کنند و از خدمات شما بهره ببرند. تیم آریا ترجمه به شما زبان های عربی،انگلیسی،ترکی،روسی،آلمانی،فرانسوی را برای ترجمه سایتتان و چند زبانه شدن آن پیشنهاد می دهد. با تضمین می توان گفت ترجمه محتوای سایت به زبان های فوق ، بر افزایش میزان درآمد شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

  

برای سفارش آنلاین ترجمه مقاله یا ترجمه سایت خود کافی است در سایت ثبت نام نمایید (ثبت نام در سایت کمتر از 5 دقیقه ) و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید. تیم پشتیبانی آریا ترجمه در 10 دقیقه به صورت رایگان برایتان پیش فاکتور صادر می نماید.

 

ثبت سفارش آنلاین

 شما به 3 روش می توانید سفارش ترجمه وب سایت خود را ثبت نمایید:

1- روش سنتی: به موسسه آریا ترجمه مراجعه نموده و حضورا پی گیری بفرمایید.

2- روش ارسال فایل: پس از تماس تلفنی و دریافت شماره فایل خود را به شماره های واتس آپ یا تلگرام مجموعه آریا ترجمه ارسال نمایید.

3- روش آنلاین: در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش ترجمه ثبت نماید.
 

ترجمه وب سایت