آریا ترجمه | ترجمه فوری مقاله

آریا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه ،تایپ، ویراستاری پایان نامه و چاپ کتاب

 

 

مرحله اول ) پس از اینکه در سایت آریا ترجمه عضویت خود را انجام دادید ( راهنمای عضویت در سایت )

نام کاربری ( ایمیل ) و پسورد خود را در محل های نشان داده شده با فلش (1 و 2) وارد نمایید و بر روی دکمه سبز رنگ ورود به سامانه کلیک نمایید

 

ورود به سامانه آریا ترجمه

 

مرحله دوم ) پس از وارد شدن به سامانه آریا ترجمه ، بر روی دکمه ثبت سفارش ترجمه در وسط صفحه یا در منوهای سمت راست که توسط فلش آبی رنگ مشخص شده کلیک کنید .

 

ماژول ثبت سفارش ترجمه فوری

 

 

مرحله سوم )  پس از وارد شدن به صفحه ثبت سفارش ترجمه که در مرحله قبل روی آن کلیک کردید. صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در آن صفحه فرمی وجود دارد و از شما میخواد که اطلاعات مربوط به فایل ارسالی خود را وارد کنید اطلاعاتی از قبیل: زمینه تخصصی متن ارسالی مثل مدیریت ، کامپیوتر، مکانیک و... سپس زبان مبدا و مقصد که منظور فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی (به زودی ترجمه زبان های دیگر به مجموعه آریا ترجمه اضافه خواهد شد) ، موضوع مقاله خود را بنویسید ،اگر مرتجم خاصی را مد نظر دارید که از شیوه نگارش و ترجمه او خوشتان آمده است کافیست کد مترجم را در گزینه ارجاع به مترجم خاص وارد نمایید،در گزینه های بعدی تاریخ و ساعت دریافت ترجمه مقاله یا متون خود را بیان کنید.اگر مقاله شما تصویر یا جداولی نیز دارد می توناید با تیک زدن گزینه های مورد نظر ترجمه جداول و تصاویر را نیز درخواست کنید و در مرحله آخر بر روی دکمه BROWSE کلیک نمایید و از سیستم خود فایل مورد نظر جهت ترجمه را انتخاب نمایید و برای ما آپلود نمایید و در آخر با پاسخ دادن به سوال امنیتی بر روی دکمه سبز رنگ ثبت سفارش کلیک نمایید.

 

ثبت سفارشات آنلاین ترجمه

 

 

مرحله چهارم ) پس از ثبت سفارش خود باید منتظر شوید تا کارشناسان مجموعه تخصصی آریا ترجمه فایل شما را بررسی نمایند و بر حسب تعداد کلمات کلیدی به کار رفته شده قیمت نهایی و پیش فاکتور را که در سه حالت( عادی | نیمه فوری | فوری ) می باشد برای شما ارسال نمایند. 

پس از بررسی و پیش فاکتور صادر و برای شما در سامانه ارسال می شود و برای شما پیامی ارسال می شود مبنی بر ایجاد پیش فاکتور . که در واقع شما باید وارد سامانه آریا ترجمه شوید و بر روی گزینه پیگیری سفارشات ترجمه کلیک نمایید همان طور که در تصویر زیر میبینید در آخر بر روی لینک نمایش کلیک می کنید و پیش فاکتور را ملاحظه می کنید در صورت موافقت پیش فاکتور خود را واریز نمایید.

 

پیش فاکتور ثبت سفارش ترجمه فوری

 

مرحله پنجم ) دراین صفحه پیش فاکتور خود را در سه وضعیت (عادی | نیمه فوری | فوری ) ملاحظه می کنید که بر اساس نیاز و زمان تعیین شده خود یکی از سه وضعیت را انتخاب نمایید و روی دکمه سفارش کلیک نمایید.

 

پیش فاکتور آریا ترجمه

 

مرحله ششم ) پس از کلیک روی دکمه سفارش در آخر بر روی تکمیل سفارش که با فلش در تصویر زیر مشخص شده کلیک نمایید. که پس از کلیک وارد صفحه پرداخت آنلاین می شوید که باید مبلغ درخواستی را پرداخت نمایید.

 

تکمیل سفارشات

 

در آخر باید منتظر شوید تا مترجمان مجموعه آریا ترجمه مقاله شما را ترجمه نمایند و پس از بررسی و ارزیابی و رفع نواقص کارشناسان مجموعه، فایل متن ترجمه شده به صورت تایپ شده در سامانه و پنل شخصی شما در آریا ترجمه بارگذاری می شود که شما می توانید پس از پرداخت نهایی مبلغ باقی مانده می توانید آن را دانلود نمایید.